Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

MOBİL SİTENİZ
HIZLI MI? ANINDA YÜKLENİYOR MU?

Biliyor musunuz? 

* Türkiye’nin de içinde bulunduğu Avrupa Bölgesinde mobil cihaz ile internete bağlanma oranı son bir yılda %140 arttı.

* Mobil telefon kullanıcılarının %81’i Applikasyon yüklemektense mobil websitesi kullanmayı tercih etmektedir.

* Mobil cihazlar ile Google üzerindeki aramalar 2010 senesinden beri 4 kere arttı.

* 2015 senesi itibari ile dünyadaki herkesin bir akıllı cep telefonu olacak.

* Google aramasından sonra mobil telefon kullanıcılarının %61’i bulduğu yeri telefonla aramaktadır.

* Yine Google aramasından sonra mobil telefon kullanıcılarının %59’u bulduğu yeri ziyaret etmektedir.

 Akıllı telefon kullanıcıları genelde yakın çevrelerindeki iş yerleri ile ilgili araştırma yapmakta ve buralardan alışveriş yapmaktadır.

Araştırmalarda belirlenen amaçlar:

En yakındaki kuaför nerede?
En yakın eczane nerede?
Marketi arayıp şunları istesem.
Arabamı nerede yıkatabilirim?
Yarın sabah havaalanına gitmek için taksi rezervasyonu yapsam.
Taksi durağının numarası neydi?
Kuru temizlemeci giysilerimi evden aldırabilir mi?
En yakında interneti olan bir kafe nerededir?
Yakında bir Kahve Dünyası var mıdır?

Fonksiyonel Mobil Siteler

MobilWeb uyumlu websitelerini akıllı telefon ile normal websitelerine göre 6-8 kere daha hızlı gezmek mümkündür. Akıllı telefonların bilinen alışılmış site gezme şekli kullanıldığı için her şey bir tıkla yapılır. Hızlı yüklenen ve kolay gezilen mobil websiteleri, müşteri memnuniyetini çok üst düzeye çıkarmaktadır.

Mobil Ziyaretçilerinizi Arttırın

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın. MobilWeb’in mobil uyumlu websitesi tam olarak websitenize bunu sağlayacaktır.

Kullanıcı Dostu Mobil siteler

Bilinen en alışılmış site gezinti yöntemleri ile sitenizin ziyaretçilerine istediklerini hızlıca sunun. Bir tık ile sizinle konuşsunlar, haritada yerinizi görsünler, size nasıl ulaşacaklarını incelesinler, sizin hakkınızda bilgi alsınlar, açık olduğunuz gün ve saatleri öğrensinler, rezervasyon yapsınlar ve diğerler bilgilere hızlı ve kolayca ulaşsınlar.

Mobil Web Siteniz Usta Ellerde

Akıllı telefon kullanıcılarının alışkanlık ve beklentilerini sürekli takip eden bir ekip ile çalışın. Mükemmel websitenizi geliştirelim. Hızlı ve etkin kurulum sağlayalım. Geliştirme, hosting ve tek elden aktivasyon ile hızlı kesintisiz hizmet alın. Deneyimlerimizi sizinle paylaşalım, işinizi geliştirmenize yardım edelim.

Websitenize Heryerden Erişim

Akıllı telefonlar 7 gün 24 saat sitenize erişim olanağı sağlıyor. MobilWeb her türlü akıllı cep telefonunda ve tablet PC’lerle tam uyumlu websitesi sağlamaktadır. Sitenizin ziyaretçilerine hareket halinde websitenize ulaşım imkanı sağlayın. Daha memnun ziyaretçi, daha çok müşteri edinin.

Müşterilerinize Yeni Bir Kanal

Uyumlu ve beğenilen bir Mobil websitesi size müşterilerinize daha fazla ulaşma olanağı sağlayacak. Sizden bilgi almak isteyenlere email veya SMS ile ulaşabilmek için veri toplayabileceksiniz. Ürün, hizmet, fırsat duyuruları yapabileceksiniz. Veya size rezervasyon yapmalarını olanak sağlayacaksınız.

Websitenizden Mobil Sitenize

Müşterilerinizin yeni mobil adresi öğrenmelerine gerek yok. Bildikleri sitenizin adını yazıp ilerleyecekler. Sistemimiz onların normal PC’den mi, yoksa mobil telefondan mı geldiğini ve hatta mobil telefonunun ekran büyüklüğünü de analiz edip doğru websitenizi yayınlayacak.

Google Uyumlu Mobil Siteler

Araştırmalar geçen yıl akıllı cep telefonlarından yapılan Google aramalarının 8 kere arttığını göstermektedir. Google optimize edilmiş ve mobil telefonlar için geliştirilmiş websitelerine akıllı telefonlardan yapılan aramalarda öncelik vermektedir. Google’da akıllı telefonlar için de yerinizi alın.