Akıllı telefonlar için mobil web siteniz var mı?

Tıkla ve Ara

MobilWeb websitelerinizdeki telefonlarınız bir tıkla aranabilir ve ulaşılabilir olacaktır. Size erişimi kolaylaştırın. MobilWeb sitenizdeki tüm telefonlarınız kolay erişilebilir ve bir tıklama ile aranabilir durumda olacaktır. Sitenizi ziyaret edenler isterseniz kolaylıkla size ulaşabilecekler.

Hakkınızda

Müşteriniz bir tıkla kendinizi tanıttığınız sayfaya ulaşabilir.

Çalışma Gün ve Saatleriniz

Haftanın hangi günü hangi saatler arasında hizmet verdiğinizi bildirin. Özellikle işyerinizde müşterilerinize hizmet veriyorsanız bu bilgi çok önemlidir. Normal çalışma zamanları dışında, hafta sonu ve bayramlarda çalışma saatlerinizi bildirebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetleriniz

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtabilir, sitenize ulaşanları bilgilendirebilir ve satış yapabilirsiniz. Mobil Websiteniz sizin online dünyadaki vitrininizdir. Ziyaretçilerinize hem hangi konularda hizmet verdiğinizi ve ürün sunduğunuzu gösterebilir, hem de isterseniz rezervasyon veya sipariş alabilir veya satış yapabilirsiniz.

Haritada Yeriniz

Google haritası aracılığı ile müşteriniz sizin nerede olduğunuzu ve nasıl ulaşacağını görecektir. Google alt yapısını kullanan sistemimizde hem adres bilginiz hem de harita üzerinde görüleceksiniz. Size ulaşmak isteyenler aynı sistemin navigasyon özelliğinden de yararlanabilirler.

Kupon ve Promosyonlar

İstediğiniz dönemlerde özel indirim ve promosyon yapabilirsiniz.