Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

MobilWeb®, VisiGlobe® Teknoloji tarafından dünya çapında işbirlikleri ile geliştirilmiş olan bir mobil web sitesi geliştirme sistemidir. Her türlü mobil cihazda websitesi ile varolmak isteyen şirket, kişi, kuruluş, sivil toplum kuruluşu vb her türlü kuruluş tarafından kullanılmaktadır.

VisiGlobe® Teknoloji, Olgun Teknoloji Danışmanlık Ltd. Şti. tarafından 2001 yılında kurulmuþ otel ve seyahat sektörüne rezervasyon sistemi ve çeşitli yazılım çözümleri sunmaktadır. Hizmet alanı İstanbul merkez olmak üzere Türkiye, Arap Yarımadası, Türki Cumhuriyetleri, Kuzey Afrika ve Avrupa’dır. Hizmet verdiği oteller arasında Hilton, Marriott, Conrad, Moevenpick, Doubletree, Hampton Inn, Renaissance, Holiday Inn, JW Marriott gibi uluslararası zincirler ve birçok yerli otel ve otel zinciri bulunmaktadır. VisiGlobe, bir yıllık geliştirme süreci sonrasında 2012 senesinde MobilWeb Mobil Websitesi Geliştirme Sistemini kullanıcılarına sunmuştur.

MobilWeb by VisiGlobe Technology

Olgun Teknoloji Danışmanlık Ltd. Şti. (Erenköy V.D. 6410143993)
İnönü Caddesi 97/8 Kozyatağı 34736 İstanbul
Tel: 216-410-5787 | Fax: 216-410-5770