Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Gizlilik Politikası v2

İşbu Gizlilik Politikası, www.mobilweb.com.tr sitesinden bilgilendirme, tanıtım ve pazarlama içerikli mesaj almak isteyerek üye olan ve kayıt olarak veya kayıt olmadan ürün yada hizmet satın alan tüm kullanıcılar için 01.09.2017 tarihi itibari ile geçerlidir. Bu tarih itibari ile üye olarak mesaj almak isteyenler için kayıt tarihleri itibari ile; web sitemizden ürün yada hizmet satın alan tüm kullanıcılar için ise ürün yada hizmet aldıkları tarih itibari ile geçerlilik kazanır. Kayıt tarihi, mesaj alma formunun doldurulduğu veya ürün yada hizmet satın alma işleminin yapıldığı tarihtir.

MobilWeb olarak kişisel bilgilerin gizliliği birincil önceliğimizdir. Bilgiler yüksek güvenlik standartları ile toplanır ve korunur. Üye ve müşteri bilgileri gizliliği ile ilgili kurallarımız aşağıdaki gibidir.

Temel Gizlilik Kurallarımız:

1. Ürün/hizmet satın aldığınız veya sistemimize üye olduğunuz zaman iletişim amaçlı kişisel bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır.

2. Satın aldığınız ürün ve hizmetimizden daha fazla yarar sağlayabilmeniz için size bilgilendirme, açıklama, eğitim, hizmet kalitesini arttırma, tanıtım, pazarlama ve satış amaçlı mesajlar gönderebiliriz.

3. Sitemize üye olduğunuz zaman ürün ve hizmetimiz ile ilgili size bilgilendirme, açıklama, tanıtım, pazarlama ve satış amaçlı mesajlar gönderebiliriz.

4. Sitemizde size sunulan ürün ve hizmetlerimizin daha iyi şekilde duyurulması ve sürdürülmesi amacı ile hizmet verecek olan operasyon departmanlarımız veya gerektiğinde herhangi bir hizmetin sağlanması amacıyla gizlilik sözleşmesi çerçevesinde kişisel bilgilerinizi diğer MobilWeb girişimleri veya MobilWeb iş ortakları veya paylaşabiliriz.

5. MobilWeb, kişisel bilgilerinizi hiç bir şekilde diğer MobilWeb girişimleri veya MobilWeb iş ortakları dışındaki üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. Bu kapsamda sağladığınız ve onayladığınız bilgiler, tanıtım ve pazarlama aktivitelerinde kullanılması amacı ile sadece Gizlilik Politikası’nda yer alan şartlar doğrultusunda paylaşılacaktır.

6. Kişisel bilgilerinizi Gizlilik Politikasına uygun olacak şekilde, site üzerinde gerçekleştirdiğiniz işlemlerinizin kolaylaştırılmasına yardımcı olmak amacıyla kullanılabilir ve foruma katılımınız durumunda diğer kullanıcıların sizinle daha kolay iletişime geçebilmesi amacıyla forum kullanıcıları ile paylaşılabilir. Bu forum üyeliğiniz bir parçasıdır.

7. İdari kamu kurumları ve cezai soruşturma yürüten adli kurumlar tarafından talep edilen ve yasal geçerliliği olan talepler doğrultusunda kişisel bilgilerinizi, Gizlilik Politikası’na uygun olarak bu kurumlar ile paylaşılabilir.

8. MobilWeb, üye ve müşteri bilgileri herhangi bir şekilde hiç bir ortamda açıklanmayacaktır. Halka açık bölümde paylaşılan Görüşler ve Yorumlar da kişisel bilgilere yer verilmeyecektir.

9. Gizlilik Politikası’nın herhangi bir sebeple değişmesi halinde bu değişiklikleri sizlere sitemize girişiniz esnasında veya elektronik posta yolu ile bildirecek ve sizi söz konusu değişiklikler hakkında bilgilendireceğiz.

10. Kullanıcı hesabınızda yer alan kişisel bilgilerinizi üyelik panelimizden güncelleyebilirsiniz.

11. Web sitemize üye olduğunuzda veya ürün/hizmet satın aldığınızda o an geçerli Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Ürün ve hizmetlerimizi kullandığınız sürece yapılacak güncellemeleri otomatik olarak kabul etmiş sayılırsınız. Üyelik panelinden istediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma, hizmet alımını durdurma hakkınız vardır. Her durumda bize sağlamış olduğunuz kişisel bilgileriniz korumamız altında olacaktır.

12.Kişisel bilgilerin güvenliğinin sağlanması için MobilWeb, SSL şifreleme yöntemi kullanılan sağlam ve güvenli bir teknoloji altyapısı kullanmaktadır.