Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

AKILLI TELEFONLAR İÇİN MOBİL WEBSİTENİZ VAR MI?

MobilWeb Tıkla ve Ara

Tıkla ve Ara

MobilWeb mobil öncelikli websitesi Tıkla ve Ara özelliği ile websitenizdeki telefonlarınız bir tıkla aranabilir. Size erişimi kolaylaştırın.?Mobil öncelikli websitenizdeki tüm telefonlarınız kolay erişilebilir ve bir tıklama ile aranabilir durumda olacaktır. Sitenizi ziyaret edenler isterseniz kolaylıkla size ulaşabilecekler.

MobilWeb Hakkınızda bilgisi

Hakkınızda

Müşteriniz bir tıkla kendinizi tanıttığınız sayfaya ulaşabilir.

MobilWeb çalışma gün ve saatleri

Çalışma Gün ve Saatleriniz

Haftanın hangi günü hangi
saatler arasında 
hizmet
verdiğinizi bildirin.?Özellikle işyerinizde müşterilerinize hizmet veriyorsanız bu bilgi çok önemlidir. Normal çalışma zamanları dışında, hafta sonu ve bayramlarda çalışma saatlerinizi bildirebilirsiniz.

MobilWeb ürün ve hizmetleriniz

Ürün ve Hizmetleriniz

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtabilir, sitenize ulaşanları bilgilendirebilir ve satış yapabilirsiniz.?Mobil Websiteniz sizin online dünyadaki vitrininizdir. Ziyaretçilerinize hem hangi konularda hizmet verdiğinizi ve ürün sunduğunuzu gösterebilir, hem de isterseniz rezervasyon veya sipariş alabilir veya satış yapabilirsiniz.

MobilWeb haritada yeriniz

Haritada Yeriniz

Google haritası aracılığı ile müşteriniz sizin nerede olduğunuzu ve nasıl ulaşacağını görecektir.?Google alt yapısını kullanan sistemimizde hem adres bilginiz hem de harita üzerinde görüleceksiniz. Size ulaşmak isteyenler aynı sistemin navigasyon özelliğinden de yararlanabilirler.

MobilWeb kupon ve promosyonlar

Kupon ve Promosyonlar

İstediğiniz dönemlerde özel indirim ve promosyon yapabilirsiniz.