Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

AKILLI TELEFONLAR İÇİN MOBİL WEBSİTENİZ VAR MI?

Mobil uyumlu websitesi ben yaparım

Çözüm 1:
BEN YAPARIM

Mobil, tablet ve masaüstü ekran dostu web sitenizi kendiniz mi geliştirmek istersiniz. mobilweb.com.tr nin kullanıcı dostu arayüzü ile bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Grafik, logo, yazı, video ve benzeri içerikleriniz hazırsa; ben ideal web sitemi yaratırım diyorsanız doğru yerdesiniz. Hayalinizdeki web sitenizi istediğiniz özelliklerle, program kodlarından uzak tamamlayabilirsiniz. Ücretsiz 30 günlük deneme süresi ? Mobil öncelikli websitenizin kayıt işlemini takiben 30 gün süresince ücretsiz geliştirebilir, kullanabilir ve yayınlayabilirsiniz. Kayıt işlemleri arasında 1 TL'lık kayıt ücreti alınır. Bu banka doğrulaması içindir. Deneme süresince istediğiniz zaman kaydınızı iptal edebilirsiniz. Bu durumda başka ücret ödemeyeceksiniz. Kaydınız iptal edilmezse 30 gün sonunda normal aylık ücretler alınmaya başlayacaktır. Böylece websitenizin kesintisiz yayında olacaktır.için hemen kayıt olun; websitenizi geliştirin ve yayınlayın.

Çözüm 2:
TASARIM PAKETLERİMİZ

Bir uzman tasarımcımız sizin için mobil websitenizi geliştirebilir. Gerekli yazı, grafik ve görsel içerikleri sağlayın yeterli. Mevcut web sitenizdeki içerik kullanılarak da www.mobilweb.com.tr teknolojisi ile siteniz hazırlanabilir. Yeni logo, grafik ve benzeri çalışmalara ihtiyacınız mı var; profesyonel tasarımcılarımız bunları da sizin için hazırlayabilir. Ne istediğinize karar verin, gerisini bize bırakın. Paketinizi hemen seçin, çalışmanızı başlatalım.

web tasarım uzmanı mobil öncelikli websitesi geliştiriyor.